К основному контенту

Сообщения

Сообщения за 2017

МОЇ РОЗРОБКИ УРОКІВ НА МЕТОДИЧНОМУ ПОРТАЛІ

Семінар -практикум "Формування учня-читача в епоху цифрових технологій" у місті Бориспіль

Це було неймовірно круто, пізнавально, цікаво і позитивно. Вчитися завжди корисно!

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ“БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ ТА ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА” В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ 3 листопада 2017 року у актовій залі Монастиря «Свято-Покровська Голосіївська Пустинь». ( м. Київ-41, вул. Полковника Затєвахіна, 14) відбулася ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ“БІБЛІЙНА ІСТОРІЯ ТА ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА” В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ». Робота в секціях проходила за такими напрямками: Секція 1. Навчально-методичне забезпечення курс у “Біблійна історія та християнська етика”. Науково-методологічні та практичні проблеми викладання курсу. (Презентації підручників, посібників, навчальних планів, програм, методичних розробок, робочих зошитів з предметів духовно-морального спрямування). Секція 2. Проблеми підготовки педагогічних кадрів та удосконалення професійної компетентності вчителя курсів духовно-морального спрямування у системі загальної та вищої освіти. Секція 3. Розвиток системи дошкільного та позашкільного духовно-морального вихова

Календар вчителя 2017-2018 навчального року

Ще один сертифікат.

Вітання з Днем знань

Мої матеріали на сайті Методичний портал

             На сайті методичний портал сьогодні розміщені матеріали до уроку в 11 класі за творчістю Світлани Алексієвич та стаття "Активний соціопат - герой нашого часу". Буду рада,якщо матеріали стануть у пригоді колегам. Завжди приємно ділитися власним досвідом, який може бути корисним для колег у підготовці до уроків.

Ще один сертифікат. AБЕТКАland опублікувала мої матеріали до Першого уроку.

  Матеріал самодостатній, є назви відео матеріалів (сподіваюсь, я вірно надала посилання на відео, й видалила посилання до слайдів з конспекту), тож дякую, що ділитесь напрацюваннями. Бажаю добра й миру! --  Безліч ідей, авторських розробок та навчальних матеріалів для друку можна знайти на сторінках проекту  AБЕТКАland .  Завітайте!  З повагою, адміністратор проекту Юлія Бережко.   Дуже приємно,коли можна поділитися з колегами своіми напрацюваннями. які можуть стати у пригоді колегам. Хоча, нажаль. я вже другий рік не є класним керівником,я дуже люблю писати виховні години, сценарії та реалізовувати іх вже як вчитель-предметник.

Матеріали для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

Орієнтовні теми для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році "Європа - наш цивілізаційний вибір" Етапи розширення Європейського Союзу Символи Європейського Союзу Які це - європейські цінності? "Щоб історію пізнати треба інтеграл нам взяти"  (матеріали з математики, історії, географії, літератури для проведення інтегрованого Першого уроку) Курлова О.М.  "Краєзнавчі математичні задачі" (для учнів 5-7 класів) Дубовська О.М.  "Задачі з математики для учнів 7 класу" Шевченко А.В.  "Літературна спадщина рідного краю" (для учнів 9-11 класів) Свириденко О.Л.  "Задачі з математики історичного змісту" (для учнів 9-11 класів) Баранова С.Л.  "Українське державотворенення у ХХ столітті" (для учнів 10 класу)                          "Україна на карті Європи" (розробки уроків та позакласних заходів для проведення Першого уроку в 2017/2018 навчальному році) Гриценко І.М.  "

Зарубіжна література: Що читати влітку учням 5-11 класів За рекомендацією МОН

Зарубіжна література: Що читати влітку учням 5-11 класів За рекомендацією МОН

ТРИМЕСТРИ В ШКОЛІ В 2017-2018 РОКУ: РОЗМІРИ КАНІКУЛ ДЛЯ УЧНІВ

Триместри в школі 2017-2018 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу.На відміну від звичайної при такій системі час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.На думку фахівців, така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, не викликаючи перевтому навіть у учнів початкової школи.У триместровій системі навчання всього шість навчальних періодів – триместрів і шість періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру – п’ять або шість тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток становлять двотижневі новорічні та тримісячні літні канікули.Канікули в школі 2017-2018 по триместрах. Мабуть, немає такого школяра, який не чекає з нетерпінням канікул. І відмінники, і двієчники з однаковим натхненням рахують дні до початку довгоочікуваного відпочинку. І напевно більшість учнів починає відлік буквально з пе

Навчальні комплекти із зарубіжної літератури для 9 клсу

Я щаслива , що мала змогу долучитися до створення цього комплекту та стати членом чудового авторського колективу, який працював над розробкою навчального комплекту. Маю надію, що цей комплект допоможе вчителям зарубіжної літератури зробити свої уроки цікавішими.

Сертифікат із Волині. Науково-практичний семінар.

Свічка Філ Олімпу вогніла, палала. Нас усіх синьоока Волинь поєднала.

Свічка Філ Олімпу вогніла, палала. Нас усіх синьоока Волинь поєднала. Київ, Хмельницький, вас, рівничани, Філолімпівці Луцька гостинно стрічали. Власний там досвід ми презентували, У майбутнє сміливо всі крокували, Сучасне й майбутнє з’єднати зуміли, Бо віддано Літературі служили. У майстер-класах участь теж брали, Дещо для себе взяли і своє показали. І лагідні лики Волинських святих Справили враження сильне на всіх. Любарта замок і Лесин ясень, Що коло замку розкинувся красень, Петра і Павла костьол ми дивились… У Луцьку ділились, вчились, творили. Свічка Філ Олімпу вогніла, палала. Нас усіх синьоока Волинь поєднала… На життєвій дорозі Господь посилає кожному із нас зустрічі із різними людьми: когось для досвіду, когось для радості , когось дарує, щоб ми могли побачити своє місце і призначення. Ось і у моєму житті відбулася ще одна значуща зустріч - зустріч із справжніми майстрами своєї справи, людьми, що служать ЇЇ Величності Літературі, отри

Єднають мости однодумців...Київ-Івано-Франківськ-Чернівці

Міжрегіональний педагогічний практикум "Модернізація змісту літературної освіти у політкультурному середовищі"

Щиро вдячна , по-перше. моєму науковому керівнику та автору Проекту "Філологічний Олімп" Химері Н. В. за зустріч з неймовірною атмосферою, з прекрасними людьми, зі справжніми служитеми ЇЇ Величності Філології у Чернівцях. Єднають мости два береги, Єднають знання та серця. Чернівці ж поєднали три області У дні Воскресння Христа. Це було справжнє свято, де благодатний вогонь служінню ЇЇ Величності Літературі запалив бажання творити, рости та вдосконалюватись. Де познайомилась зі справжніми Майстрами своєї справи. Де отримала масу позитивних емоцій, щирих почуттів та креативних рішень для своєї роботи.Чернівецькі колеги,ви неймовірні,творчі,креативні,розумні. Ви "найкращіші",як сказала Ірина Акадіївна. Душа співає,радіє і прагне творити і вдосконалюваись після зустрічі із Вами.Дякую!

4 краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева

20 березня 2017 року у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія-школа I ступеня» відбулися Четверті краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева. Які стали вже доброю традицією для учнів шкіл міста. В цьому році читання набули статусу обласних і до них долучилися учні шкіл Київщини,які представляли свої науково-дослідницькі роботи. До участі у роботі долучилися учні міста Васильків, Богуславського району, міста Вишневого, Вишгородського району. Відкриття читань почалося зі слів привітання секретаря міськвиконкому Білоцерківської міської ради Смутка Б. Г., начальника управління освіти і науки Петрика Ю. Ф., кандидата історичних наук, доцента КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Перерви В. С., які зазначили у своїх виступах, що досліджувати рідний край, Київщину не тільки цікаво, але й дуже важливо, бо той, хто не знає свого минулого - не заслуговує й на майбутнє. Учнівські роботи були представлені у 4 секціях: 1.Літописний Юр’єв, Біла Церкв

Урок із зарубіжної літератури у 8 -Б класі. Дебати: «Дон Кіхот – благородний рицар чи комічний блазень?»

Тема. Урок розвитку мовлення. Дебати: «Дон Кіхот – благородний рицар чи комічний блазень?»

Як підписати електронну петицію на захист мовно-літературної освіти в Україні.

Підписала електронну петицію на захист мовно-літературної освіти в Україні. Запрошую долучитися всіх небайдужих https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/2066   Алгоритм підпису 1. Потрібно зайти за посиланням на сайт. 2. Обов’язково зареєструватися. Домен  ru  на сайті блокується, тому потрібно створити нову поштову скриньку з іншим доменом, наприклад,   @gmail.com  3. На телефон має прийти підтвердження, а для завершення реєстрації інформація приходить на вказану Вами електронну пошту. Інформація приходить моментально. Якщо Ви її не бачите, перевірте спам. 4. Перейдіть за вказаним посиланням у листі на сайт із петиціями. ID - це Ваша електронна адреса. Пароль буде у листі. 5. Щоб знайти петицію, виберіть "за датами" 6. Натисніть "Підписати" 7. На електронну адресу надійде лист-підтвердження. Виберіть "підтвердити". Тільки тоді з’явиться Ваш підпис.   
Вікна у школі, вікна дитинства, видно крізь вас  цілий світ...Ви, наче доля, світлі і чисті, дивитесь довго услід... 4 лютого на зустрічі випускників рада була зустрітися із учнями віпуску 2016 та 2002.