20 березня 2017 року у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія-школа I ступеня» відбулися Четверті краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева. Які стали вже доброю традицією для учнів шкіл міста. В цьому році читання набули статусу обласних і до них долучилися учні шкіл Київщини,які представляли свої науково-дослідницькі роботи. До участі у роботі долучилися учні міста Васильків, Богуславського району, міста Вишневого, Вишгородського району. Відкриття читань почалося зі слів привітання секретаря міськвиконкому Білоцерківської міської ради Смутка Б. Г., начальника управління освіти і науки Петрика Ю. Ф., кандидата історичних наук, доцента КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Перерви В. С., які зазначили у своїх виступах, що досліджувати рідний край, Київщину не тільки цікаво, але й дуже важливо, бо той, хто не знає свого минулого - не заслуговує й на майбутнє.
Учнівські роботи були представлені у 4 секціях:
1.Літописний Юр’єв, Біла Церква і Середнє Поросся на тлі історичних подій.
2. Історія міста і краю в особах.
3. Історичні пам’ятки Білої Церкви.
4. Освіта, культура, духовність і релігія в житті міста над Россю.
Свою науково-дослідницьку роботу «Храм Святого великомученика Георгія Переможця презентувала у секції «Історичні пам’ятки Білої Церкви» учениця 8-Б класу нашої школи Галанзовська Анастасія, яка виборола II місце. Вітаємо Настю із перемогою та зичимо її подальших злетів на ниві науково-дослідницької та пошукової роботи. Щиро дякую за розуміння та підтримку батькам своєї учениці та від себе особисто вітаю із перемогою та першими кроками у науково-дослідницькій діяльності Настеньку.
Цей блог стане у пригоді тим, хто хоче долучитися до чарівного світу літератури. Буду рада,якщо він буде корисним колегам-педагогам та учнім, тим, хто прагне вдосконалення,хто любить читати та творити.Маю надію,що матеріали допоможуть учням у підготовці до уроків, а вчителям у підготовці до творчих уроків.Хотілося, щоб тут ви знайшли душевну розраду, допомогу та інші цікавинки. З повагою Алла Сливка.
Комментарии
Отправить комментарий