К основному контенту


На Великдень Христова Церква прославляє найголовніший історичний факт – Вокресіння Христове, яке є фундаментом християнської віри. 
              Напередодні цієї благодатної події у БЗШ І-ІІІ ступенів №21 відбулася виставка картин сучасних художників  «Христос у живописі», яку організувала для шкільної спільноти Міжнародна громадська організація «Наша спадщина». Біблійні сюжети надихнули митців на створення художніх полотен, а в серцях відвідувачів зміцніла віра у духовність, гуманізм, людяність.

У цей благословенний і разом з тим тривожний час  українським  воїнам  на передовій потрібна надзвичайна віра, особлива стійкість, незламність. Тож учнівський колектив нашого закладу охоче приєднався до акції «Великодній кошик для воїнів АТО».Не залишилися осторонь і учні 10 класу.Десятикласники передали військовим щирі привітання  зі святом Світлого Христового Воскресіння.  Побажали захисникам, щоб Божа милість та благословення були з ними завжди, а мир, любов та злагода панували в рідному краї.
Я приєднуюсь до цих вітань та від щирого серця вітаю свох колег,їхні сім'ї, батьків свого класу та дітей, своїх колишніх учнів та їхні родини із світлим Воскресінням Христовим. Миру, злагоди у Ваші родини,добробуту та достатку!

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Дистанційне навчання , 9 клас.

https://docs.google.com/document/d/1Zb6vIsGL9sBCsfrJf6fFGUL1U2mMRtrVsrhEYXDUNyc/edit

Контрольна робота 9 клас

Контрольна робота№ 5 за розділом «Нові тенденції у драматургії кінця ХІХ–початку ХХ ст.» Початковий і середній рівні (кожна правильна відповідь — 1 бал, усього — 6 балів) I варіант 1. Героїня драми Г. Ібсена «Ляльковий дім» Нора скоїла такий злочин: а) підробила підпис на документі; б) витратила велику суму із сімейного бюджету; в) без дозволу продала будинок батька; г) зрадила чоловіка. 2. На початку твору Дж. Б. Шоу «Пігмаліон» квіткарка Еліза відзначалася: а) жахливою вимовою; б) потворною зовнішністю; в) шахраюванням; г) легковажною поведінкою. 3. Наприкінці п’‎єси Г. Ібсена «ляльковий дім» Хельмер не дозволив Норі виховувати дітей через те, що: а) вважав її хворою; б) був упевнений: брехливі матері виховують злочинців; в) мав для цього цілий штат няньок; г) бажав, аби вона більше уваги приділяла собі. 4. Героїня трагікомедії Дж. Б. Шоу «Пігмаліон» Еліза поскаржилася на чоловіків-експериментаторів: а) місіс П

ДИСТАНЦіЙНЕ НАВЧАННЯ 8 КЛАС.

8 клас Урок №45 Тема. Дон Кіхот і Санчо Панса – образи, у яких утілено високу мрію і прагматизм. Вічні образи. ТЛ) Поглиблення поняття про вічний образ. СПРИЙНЯТТЯ І ЗАСВОЄННЯ УЧНЯМИ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ 1.  Дайте в і дпов і д і на запитання. 1. Для чого Дон Кіхот умовляє Санчо Пансу їхати з ним? 2. Чим займався Санчо Панса? 3. Зачитайте, як автор характеризує Санчо в розділі VII. Що в цій характеристиці його об’єднує з Дон Кіхотом? (Санчо «був... чоловік добрий, хоч добра мав, сердега, не гурт, але, як то кажуть, без олії в голові». Дон Кіхот теж має добре серце, але через лицарські романи з’їхав з глузду.) 4. Що приваблювало Санчо Пансу в цій подорожі? 5. Чому зброєносець їхав на віслюкові? 6. Як ви вважаєте, чому автор поруч із Дон Кіхотом змалював саме Санчо, який зовні та за поглядами зовсім не був схожим на зброєносця відважного лицаря? (Образ селянина підсилює комізм і безглуздя як ідеї Дон Кіхота зробитися лицарем, так і його подвигів.) 7. Як Санчо Па